Znaki drogowe – podstawy dla większego bezpieczeństwa

Nicrobase oznakowanie i zabezpieczenia drogowe

Znaki drogowe i inne urządzenia BRD regulują zasady poruszania się na danych odcinkach, informują o zmianie organizacji ruchu, ostrzegają przed niebezpieczeństwem. Każdy element umieszczony na jezdni i w jej pobliżu musi być zamontowany zgonie z rygorystycznymi normami. Jak zabezpieczyć znaki drogowe? Podstawy prezentowane na naszej stronie są praktyczną, bezpieczną w użytkowaniu alternatywą dla prowizorycznych rozwiązań, które jeszcze do niedawna stosowane były przez zarządców dróg. Czym charakteryzują się bazy z linii Nicrobase? Sprawdź!

Stabilne znaki drogowe – podstawy Nicrobase

Przewrócony albo przekręcony znak drogowy jest dla kierowców bezużyteczny. Co więcej, może stać się źródłem poważnego zagrożenia. Niewłaściwie zamontowane oznaczenia wprowadzają chaos na drodze i skutecznie dezorganizują ruch, co może mieć poważne konsekwencje dla kierowców, pasażerów i pieszych. Jak ustabilizować znaki drogowe? Podstawy Nicrobase są odpowiedzią na potrzeby zarządców dróg i firm zajmujących się remontami nawierzchni.

znaki drogowe - podstawy Nicrobase

znaki drogowe – podstawy Nicrobase

Podstawa pod znaki drogowe Nicrobase jest solidnym obciążeniem pasującym do większości znaków i tablic. Znajduje zastosowanie jako element oznakowania pionowego przy czasowej lub stałej organizacji ruchu. Podstawy są zaprojektowane w taki sposób, aby pewnie przylegały do podłoża. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne (nie pękną, kiedy najedzie na nie samochód) i czynniki zewnętrzne, takie jak promieniowanie UV, woda, mróz. Znak umieszczony w podstawie nie zmienia swojego położenia, jest czytelny, dobrze widoczny i stabilny.

Rodzaje podstaw pod znaki drogowe

Podstawy pod znaki drogowe Nicrobase produkowane są z wysokogatunkowego PCV powstałego z odpadów. W sprzedaży znajdują się dwa rodzaje podstaw:

  • mała o wymiarach 440x720x120 mm i wadze 20 kg;
  • duża o wymiarach 440x880x120 mm i wadze 30 kg.

W każdej podstawie znajdują się uniwersalne otwory montażowe o zróżnicowanej wielkości i kształcie. Bazy mogą być łączone ze sobą modułowo, co zwiększa spektrum ich zastosowania. Łącząc ze sobą bazy, możesz szybko stworzyć stabilną platformę, która zabezpieczy duże i ciężkie tablice wymagające dodatkowego podparcia. Ponadto, można układać je jedna na drugiej, co ułatwia ich transport i przechowywanie.