Podstawa recyklingowa – odpowiedzialny wybór

Oznakowanie drogowe

Podstawa recyklingowa z oferty naszej firmy jest funkcjonalną i przyjazną planecie alternatywą dla ciężkich, niepraktycznych bloków betonowych i prowizorycznych worków z piaskiem.

Zabezpieczanie dróg z podstawą recyklingową

Poruszanie się samochodem czy motocyklem po nieoznaczonych drogach byłoby źródłem ogromnego niebezpieczeństwa. Znaki pionowe są bardzo ważną częścią infrastruktury drogowej. Ich funkcja jest bardzo ważna: znaki informują o zasadach panujących na danym odcinku i ostrzegają uczestników ruchu drogowego przed niebezpieczeństwem. Znaki mogą być umieszczone na drodze tymczasowo lub na stałe. Aby dobrze spełniały swoje zadanie, muszą być starannie zamontowane według ściśle obowiązujących norm. Zarządca drogi musi zadbać o to, aby znak czy tablica były stabilne niezależnie od panujących warunków. Do zabezpieczania znaków drogowych służą specjalne bazy. Dlaczego warto wybrać właśnie podstawę recyklingową?

Z czego produkowana jest podstawa recyklingowa?

Podstawa pod znaki drogowe Nicrobase jest uniwersalną, praktyczną bazą pasującą do oznaczeń pionowych o zróżnicowanej konstrukcji. Swoją wielozadaniowość zawdzięcza przemyślanej budowie. W bazie znajdują się otwory montażowe różnej wielkości, więc bez trudu można umieścić w niej znaki o zróżnicowanej konstrukcji. Starannie zaprojektowane i wyważone bazy ściśle przylegają do podłoża. Dzięki nim znaki nie przekręcają się, nie przewracają i nie przesuwają niezależnie od tego, jakie panują warunki. Modułowa konstrukcja baz umożliwia łączenie ich w większe, bardziej stabilne platformy przystosowane do dużych obciążeń. Mogą być nakładane jedna na drugą, co znacząco ułatwia ich transport.

podstawa recyklingowa Nicrobase

podstawa recyklingowa Nicrobase

Co ważne, podstawa recyklingowa jest zbudowana z PCV powstałego z odpadów poprodukcyjnych, a dokładniej – izolacji przewodów. Po ich przetworzeniu powstaje granulat wykorzystywany do produkcji wysokiej jakości baz pod znaki drogowe. Uzyskany materiał jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne, takie jak woda, mróz, promieniowanie UV.

Zastosowanie podstawy recyklingowej Nicrobase

Podstawy recyklingowe znajdują szerokie zastosowanie. Używane są między innymi do zabezpieczania znaków drogowych, montażu barierek tymczasowych i ogrodzeń ażurowych na placach budowy, wydzielania obszarów wyłączonych z ruchu czy zabezpieczania remontowanych fragmentów jezdni.