Podstawy pod znaki drogowe – produkcja uniwersalnych baz

Nicrobase Ochrona środowiska

Czytelne, jednoznaczne oznaczenie dróg w ogromnej mierze wpływa na bezpieczeństwo kierowców, pasażerów, rowerzystów i innych uczestników ruchu. Aby zasady panujące na danym odcinku były klarowne, stosuje się oznaczenia poziome i pionowe. Znaki, tablice, pachołki i sygnalizacja muszą być prawidłowo zamontowane w określonych miejscach. Do stabilizacji oznaczeń na drogach służą podstawy pod znaki drogowe. Produkcja wysokiej jakości baz to nasza specjalność. Czym wyróżniają się oferowane przez nas podstawy Nicrobase? Sprawdź!

Solidne podstawy pod znaki drogowe – produkcja polskich wyrobów ceniona przez europejskie firmy

Podstawy drogowe Nicrobase zostały zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie zwiększać bezpieczeństwo na drodze. Bazy doskonale przylegają do podłoża, zabezpieczają znak przed niekontrolowaną zmianą jego położenia. Oznaczenie umieszczone w podstawie nie przekręca się, nie przesuwa i nie przewraca. W sprzedaży znajdziesz dwa rodzaje podstaw: małą o wymiarach 440x720x120 mm i wadze 20 kg oraz dużą o wymiarach 440x880x120 mm i wadze 30 kg. Podstawy mają modułową konstrukcję. Oznacza to, że mogą być zespalane ze sobą, bez użycia specjalistycznych narzędzi. Łącząc ze sobą bazy, możesz tworzyć rozbudowane platformy o bardzo dużej stabilności. Aby wygodnie przetransportować podstawy pod znaki, wystarczy ułożyć je jedna na drugiej. Bazy wyposażone są w uniwersalne otwory montażowe pasujące do większości znaków i tablic informacyjnych.

podstawy pod znaki drogowe produkcja
podstawy do tablic drogowych Nicrobase

Gdzie powstają podstawy pod znaki drogowe? Produkcja naszych produktów odbywa się w Polsce. Jednak nasza działalność wykracza poza granice kraju. Nasze ekologiczne stopy trafiają do odlewni aluminium w całej Europie. W ostatnich latach poszerzyliśmy ofertę o wysokiej jakości podstawy pod znaki drogowe i inne urządzenia BRD, stając się liderem w branży.

Niezawodne podstawy pod znaki drogowe – produkcja przyjazna planecie

Prezentowane podstawy pod znaki drogowe produkowane są z materiałów odzyskanych w procesie recyklingu. Otrzymane PCV wyróżnia się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne, takie jak woda, mróz, wysoka temperatura. Baza nie pęknie, jeśli najedzie na nią samochód i nie będzie odkształcać się w upalne dni.