Podstawy drogowe z recyklingu – z miłości do planety

Oznakowanie drogowe

Zmieniająca się świadomość w zakresie zmian klimatycznych widoczna jest w naszym codziennym życiu. Chcąc zmniejszyć zanieczyszczenie środowiska, wybieramy produkty pochodzące z ekologicznych źródeł, ograniczamy zużycie plastiku i wody, segregujemy śmieci… Zmiany widoczne są nie tylko w zachowaniu konsumentów, ale również modelach działania firm. Jako świadomy producent wysokiej jakości elementów tworzących infrastrukturę drogową również przykładamy swoją cegiełkę do budowy bardziej przyjaznego, naturalnego świata, oferując podstawy drogowe z recyklingu. Czym charakteryzują się nasze produkty? Dlaczego cieszą się tak dużym powodzeniem na polskim rynku? Sprawdź!

Z czego produkowane są podstawy drogowe z recyklingu?

Nicromet działa na polskim rynku już od ponad 30 lat. Specjalizujemy się głównie w produkcji stopów odlewniczych dla odlewni aluminium. Kilka lat temu wprowadziliśmy do sprzedaży również wysokiej jakości podstawy drogowe z recyklingu. Solidne bazy wykonywane są z PVC powstałego z granulatu otrzymanego po przerobieniu izolacji niepotrzebnych przewodów elektrycznych.

Podstawy drogowe z recyklingu Nicrobase

Podstawa pod znaki drogowe Nicrobase jest stosowana do zabezpieczania pionowych oznaczeń na drogach, parkingach, przestrzeniach eventowych, placach budowy. Ciężka baza o doskonałej przyczepności stabilizuje znak, zapobiega jego przesuwaniu czy przekręcaniu. PVC użyte do ich produkcji jest odporne na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne, takie jak woda, mróz, promieniowanie UV i wysoka temperatura.

Rodzaje podstaw drogowych z recyklingu

Podstawy drogowe z recyklingu dostępne są w dwóch wariantach różniących się wielkością i wagą. Oferujemy:

  • podstawy małe o wymiarach 440x720x120 mm i wadze 20 kg;
  • podstawy duże o wymiarach 440x880x120 mm i wadze 30 kg.

Każda podstawa wyposażona jest w uniwersalne otwory montażowe, w których można umieścić większość znaków o standardowej budowie. Podstawy drogowe można w prosty sposób łączyć ze sobą, tworząc rozbudowane platformy o dużej stabilności. Modułowa konstrukcja umożliwia łączenie elementów zarówno w płaszczyźnie poziomej, jak i pionowo. Składowanie i transport modułowych części nie przysparza żadnych trudności.